ROZË

Jennifer Lopez i ‘trullosi’ të gjithë me këto foto

Jennifer Lopez vendosi të ndajë disa nga momentet e saj të kësaj vere.

Ajo u shfaq nën rrezet e diellit , me një palë bikini, ku trupi na bëri edhe njëherë konfuz për moshën e saj.

51-vjeçarja dukej mahnitëse me bikinit rozë, me flokë e mbledhur dhe me një palë vëthë metalikë.

Krahas fotos që ajo ndau me ndjekësit shkroi:

“Ndjenja e artë e momenteve të fundit të verës”.

Ajo, është e fejuar me Alex Rodriguez dhe ne çdo dalje të saj arrin ti mahnisë të gjithë.

Dyshja thuhet se do ecin drejt altarit shumë shpejt .

Lopez, nënë e dy fëmijëve duket se po ‘përshëndetet’ me verën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483