Show Biz

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez sjellin set fotografik

Çifti i njohur J.Lo dhe Alex Rodriguez befasuan mbrëmë me një set fotografikë shumëngjyrshe.

Para pak kohësh çifti kurorzuan lidhjen e tyre me fejesë dhe pa dyshim që kohën e fundit janë çifti më i përfolur.

At duken shumë bukur së bashku dhe po mundohen të kalojn sa më shumë kohë së bashku.Kështu që vendosën të sjellin një set fotografik duke pozuar afër njëri – tjetrit.

Ata kishin zgjedhur që paraqitja e tyre të jetë me veshje verore duke sjellur kështu ngjyra të hapura verore si e bardha,verdha ,e kaltërt e hapur qielli.

Ata gjatë këtij seti fotografik shkëlqyen së bashku ,këto foto thyen heshtjen mbrëmë nga klikimet e shumta të fansave të dyshës.

Kjo me siguri duhet të jetë seti fotografik i parë për albumin e tyre pas fejesës.\Kosova.Info\.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.