Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

“Jena Shqipe” publikohet të martën nga Ana dhe Arta Kabashi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, ka paralajmëruar prej kohësh projektin e ri muzikor.

Ajo kësaj radhe ka bashkuar forcat me motrën e saj, Artën, projekti i të cilëve mban titullin “Jena Shqipe”.
Kjo këngë pritet të lansohet ditën e nesërme (28 nëntor), për nder të Ditës së Flamurit.
Bukuroshet kanë ndarë disa pamje e po ashtu edhe një pjesë nga videoklipi i tyre.
Ato duken në formë të mahnitshme, ndonëse në fragment do të shfaqen edhe me veshje kombëtare.
“’Jena Shqipe’” 28 Nëntor”, ka qenë përshkrimi që i është vënë postimit.
Besohet se ky bashkëpunim do të pritet mirë nga publiku, marrë parasysh vokalin e veçantë të motrave pejane.

Go to TOP