Show Biz

Ja si duket Miriam Cani kur ishte 18 vjeçe

Miriam Cani njihet për bukurinë natyrale që ka pasur ndër vite dhe që e posedon edhe tash e sa vite shkruan Kosova.info.

Miriami gjatë ditës së sotme ka hapur arkivat e saj të fotografive se si dukej.

Ajo publikoi një fotografi se si dukej në moshën 18 vjeçare dhe mund të themi se po dukej shumë e ëmbël.

“Koha fluturon”, është mbishkrimi që Miriami ia ka lënë fotos.