Show Biz

Ja si dukej Shpat Kasapi kur ishte i vogël

Shpat Kasapi ka publikuar një fotografi nga koha kur qenë fëmijë dhe do të ju duket e pabesueshme sa ndryshe është nga Shpati që jemi mësuar ta shohim në ditët e sotme.

Shpat Kasapi edhe pse nuk është shumë aktiv me projekte muzikore, ai vazhdon të jetë një nga këngëtarët e preferuar të publikut shqiptar.

Këngëtari së fundmi ka vendosur të ndajë me ndjekësit e tij në Instagram, një imazh nga fëmijëria e hershme, vetëm buzëqeshja e tij është e njëjta sikurse në ditët e sotme.

Ndryshe, në një intervistë të realizuar ditë më parë Shpati vuri në pah dëshirën e tij për tu futur në politikë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.