Life Style - Funny

Ja si do të duken femrat pas karantinës, sipas Arta Nitaj

Arta Nitaj ka zgjedhur të bëjë shaka me situatën epidemike të vendit, për të parë kështu anën pozitive të karantinës dhe të ngrejë humorin e ndjekësve të saj.

Ajo ka postuar një foto të shumë grave që ecin në turmë dhe secila prej tyre është shtatzënë.

Sipër fotos ajo ka shkruar: “Pas karantinës”.

Image

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483