SPORT

Ja rezultate e ndeshjeve të sotme në Champions League

U luajtën sot 8 ndeshje të fazës së grupeve të Champions League.

Në këto takime nuk pati surpriza, teksa u shënuan plot 30 gola, ku fitore të thella arritën PSG, Tottenham dhe Manchester City.

Pikët e plota morën edhe Bayern Munchen, Real Madrid apo Juventus, teksa në tabelën e mëposhtme mund të shihni rezultatet.

Image