Show Biz

Ja me cilën këngëtare shqiptare do mbyllej në karantinë Roberti

Robert Berisha para pak dite ishte lëshuar nga izolimi në Qendrën Studentore.

Robert Berisha ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Krejt ka pak’ ku foli rreth periudhës së vetë-izolimit.

Këngëtari u pyet nga moderatorja se cilën nga artistet do e zgjidhe si shoqëruese gjatë kësaj periudhe të izolimit. Dhe ai nuk ka nguruar të kthej një përgjigje.

Roberti zgjodhi Rita Orën si vajzën ideale për tu mbyllur në karantinë “Do të mbyllesha me Rita Orën pasi është shumë pozitive, qesharake dhe është e jona”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.