KULTURË

Ja dhe veshjet më të bukura sa i përket javës së parë në festivalin “Coachella”

Coachella 2019 zyratrisht ka bërë boom në të premtën që lam pas, me datën 12 prill.

Që nga fillimi i shfaçjes duke startuar kështu me paraqitjen e Cardi B ,Selena Gomez dhe Joirdyan Woods duke mos harruar dhe performancën e Kacey Musgraves ,Janelle Monae dhe Rosalia nga të paktit që performuan atë natë..

Gjithashtu në media të shumta u përfol dhe për paraqijten e Coachella duke mos harruar se edhe këtë javë yjet shkëlqyen nga përzgjedhjet që kishin bërë këtë vitë duke mos na dëshpruar asnjëherë..

Këto ishin vetën nga disa paraqitjet e fytyrave publike duke sjellur shkëlqim siq është vet motoja e këtij festivali madhështor duke sjellur sa më shumë ngjyra ..

Nicki Minaj dhe Ariana Grande

Hailey Bieber

Amandla Stenberg

Lizzo and Aquaria

Paris Hilton

GigI Hadid

Bella Hadid

Billie Eilish

Rosalía

Kendall Jenner

Jaden Smith

N’Sync dhe Ariana Grande