Show Biz

J.Lo së shpejti me projekt të ri ” Medicine” në duet me French Montana

Këngëtarja e njohur do të sjell verzionin e ri të këngës “Same girl” duke e risjell ate të ripërpunuar dhe në duet me French Montana të qujtur tani “Medicine”.

Kënga “Same Girl” ishte hiti i këngëtares ku ajo përshkruajti jetën e saj kur jetonte në vendlindjen e saj Bronx.Kënga u lansua në vitin 2014 dhe u mirëprit shumë mirë nga të githë fansat e J.Lo e posqërisht vendasit e saj nga Bronx.

Kënga tani vjen në duet me French Montana ,kënga do të titullohet “Medicine” sa i përket pjesës së këndimit të këngëtarës nuk do ketë ndonjë ndërhyrje në tekst apo këndim.

Tani presim të sjell dhe videoklipit ku kënga tani është vetëm në verzionin audio./Kosova.Info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.