Show Biz

J.Lo së shpejti me këngën “Dinero”

 Pa dyshim që është njëra ndër këngëtarët me angazhime më të mëdha në estradën ndërkombëtare.

Ajo është gjithmonë e gatshme për projekte , foto sesione, këngë ,intervista, emisione të ndryshme. Jenifer Lopez përveq angazhimeve në lidhjen e saj me Rodriguez ajo gjeti kohë dhe për një tjetë duet.

Ajo tani sjell një bashkëpunim interesant mes Cardi B dhe djKhaled të quajtur “Dinero” e cila pritet të lansohet së shpejti.

J.Lo në këtë postim shihet me një pamje ndryshe sic duket këto do janë disa sekuenca gjatë realizimit të videoklipit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.