Life Style - Funny

Ivanka Trump shkel ‘ kodin e veshjes’ shkon në Asamblenë e Përgjithshme të OKB pa reçipeta (FOTO)

Ivanka Trump vajza e Presidentit amerikan Donald Trump së fundmi ka tërhequr vëmëndjen e mediave në mbarë botën me veshjen e saj në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së.

Ajo kishte veshur një kostum solemn por kishte ‘harruar’ reçipetat dhe këmisha e kaltër i kishte zbuluar me shume sesa duhet vajzës së presidentit Trump, çka bëri bujë në rrjete sociale.

Ivanka, e cila po merr pjesë në samitin global së bashku me babanë e saj, Presidentin Donald Trump , kishte veshur një fund me ornamente lules 2.130 dollarësh nga Prada.

Image
Image
Image
Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483