Rajoni

Ish –deputeti del pozitiv me koronavirus

Ish-deputet dhe ish-gazetar, Safet Bishevac në Maqedoninë e Veriut del pozitivë me koronavirus.

Informacionin e shpërndau në Facebook dhe shkroi se ka respektuar masat e mbrojtjes.

“Ndihem mirë, deri më tani nuk kam probleme. Së bashku me familjen, në periudhën tjetër do të jemi në vetizolim dhe nën mbikëqyrjen e mjekut amë”, ka shkruar Bishevac.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483