Kosova

Isa Mustafa e Ramush Haradinaj po mbajnë takim të paparalajmëruar

Kreu i LDK’së Isa Mustafa dhe kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj janë duke mbajtur një mbledhje urgjente në njërin nga hotelet e Prishtinës, raporton Televizioni 7 nga vendi i ngjarjes.

Ky takim nuk ishte paralajmëruar, derisa, deri më tani nuk është bërë e ditur arsyeja e takimit.

Mustafa dhe Haradinaj po takohen pak ditë pas zhvillimeve në vend, me aktakuzat e Speciales dhe bisedimet për dialogun./Express/

Share Now

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483