Show Biz

Irkenc Hyka lanson këngën e re “Dehur”

Këngëtari i njohur shqiptar, Irkenc Hyka, është ndër më veçantit në estradën shqiptare.

Ai në rrjete sociale ndan imazhe dhe video, me të cilat informon fansat e tij për më të rejat nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit, ai ka bërë të ditur se tashmë ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Dehur” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur vet këngëtari.

Klipi po ashtu ishte i projektuar në mënyrë të përkryer, ndërsa filloi të pëlqehet menjëherë nga fansat e tij.

Reri më tani kënga ka grumbulluar mijëra klikime në platformat digjitale, përkatësisht në atë të YouTube.