Show Biz

Irkenc Hyka flet për të dashurën e tij

Autori i shumë hiteve, Irkenc Hyka, padyshim se është bërë një prej emrave më të dashur për publikun.

Mirëpo, kësaj radhe, kantautori ka treguar edhe disa detaje për jetën e tij private.

Pyetur me humor se si ia bënte për të takuar të dashurën, për aq kohë sa kohën më të madhe e kalon në studio dhe nga gjumi zgjohet në drekë, Irkenci në fakt e ka pasur një përgjigje.

“5 me 6 e takoj. Është 23 vjeç dhe kemi tri vite bashkë”, ka qenë kjo përgjigja e Irkencit në emisionin “Shiko Kush LUAN”.

View this post on Instagram

Sonte Ora 21:00 @shikokushluan ?

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka) on

Nuk ndodh shpesh që këngëtarët të shprehen lirisht kur vjen puna te romanca, por duket se ai nuk ka çfarë të mbajë të fshehur lidhur me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.