Show Biz

Irina Shayk një nga modelet më atraktive në botë

Modelja me prejardhje ruse Irina Shayk, mbetet njëra nga modelet më atraktive dhe më të kërkuara në fushën që ajo vepron.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se bukuria dhe format e saj trupore, ja mundësojnë asaj të jetë nga femrat më të bukura në planet.

Irina së fundmi është shfaqur në “British Fashion Council”, e veshur me një fustan elegant që vinte në pah format bombastike të saj.

Me flokët e lidhura, vërehej edhe bukuria në fytyrën e saj që e veçon atë si një nga modelet më të mira.