Show Biz

Irgen Çela dhe aktorja shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit

Mbrëmjen e sotme pritet të jepet episodi i fundit për këtë sezon i ‘Shiko Kush Luan’.

Me anë të një videoje të publikuar në ‘Instagram’, Luana ka zbuluar se të ftuarit e kësaj mbrëmje do të jenë aktorët e Ermal Mamaqit, Irgen Çela, Enca, Marian Kondi, Arjola Demiri etj.

E teksa jepet në video se çfarë do të transmetohet sonte në darkë në ‘Shiko kush luan’  në një pjesë dëgjohet publiku e të ftuarit t’i kërkojnë Irgenit dhe Arjolës të puthen.
 
Dhe dy aktorët ia plotësojnë dëshirën duke u puthur në buzë në publik, moment të cilin e ndiqni në videon e mëposhtme.

Image