ROZË

Ilda Bejleri shfaqet tërheqëse në foton e fundit

Duke qenë një prej prezantueseve atraktive shqiptare, Ilda Bejleri është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron mbi 423 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan fotografi të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Së fundmi, ajo e ka publikuar një imazh që ka të bëjë me një reklamë, porse e gjithë vëmendja është te dukja e saj.

Ilda Bejleri (Foto: Instagram/ildabejleri)

Ilda shfaqet e buzëqeshur teksa vë në pah hiret e saj, ndërsa nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat e saj.

Ndryshe, bukuroshja është duke vazhduar punën e saj si prezantuese e emisioneve sportive në ekranet shqiptare. /Telegrafi/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483