Show Biz

Ilda Bejleri më sexy se kurrë, poston foto nga banjo

Moderatorja shqiptare vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara.

Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo vetëm.

Ilda publikon shpesh foto në Instagram dhe tash që e ka hapur biznesin e saj, po ndan më shpesh foto provokative me ndjekësit pasi po i realizon në ambientin ku edhe e ka hapur këtë biznes.

Tani Ilda nuk po ndalon së publikuari foto ku shfaqet joshëse e mbuluar veç me peshqir.


Shfaq më shumë
//benoopto.com/4/3473483