Kombëtare

I vihet tritoli një lokali në Lezhë

Një shpërthim është dëgjuar pak minuta më parë në zonën e Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45.

Sipas policisë në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit” Lezhë, në lokalin e marrë me qira nga V.Sh., banues në fshatin Mërqi, Lezhë, ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 13.02.2021, rreth orës 21:45, në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit” Lezhë, në lokalin e marrë me qera nga shtetasi V.Sh.,banues në fshatin Mërqi,Lezhë, ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Top Channel