Kronika e zezë

Ia vjedhin një shumë parash dhe një pistoletë

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur në Gjakovë – shkruan Kosova.info

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë vjedhur një shumë parashë dhe një pistoletë” – thuhet ndër të tjera në raport.

Bëhet e ditur se rasti nën hetime./Kosova.info/   

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.