Kronika e zezë

Ia ngacmon seksualisht vajzën, policia e arreston të dyshuarin

Rasti ka ndodhur në Prizren dhe është cilësuar si “sulm seksual”, shkruan Kosova.info

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se i dyshuari mashkull kosovar i ka ngacmuar vajzën e tij. Është arrestuar i dyshuari i cili me urdhër të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje” – thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Kosova.info/  

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.