Kombëtare

Ia djegin dritaren dhe një pjesë të dhomës, rastin e lajmëron në polici

Dje pasdite, është raportuar një rast zjarrvënie – shkruan Kosova.info

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur kanë shkaktuar zjarr, me ç’rast i është djegur dritarja dhe një pjesë e dhomës” – thuhet ndër të tjera në  raportin e policisë.

 Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti vazhdon të hetohet./Kosova.info/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483