Show Biz

I zbulohet lidhja e re, Roberti reagon me këtë fotografi

Nuk kanë kaluar shumë kohë nga ndarja e Robertit me Norën dhe Roberi u kap me një vajzë tjetër, shkruan Kosova.info.

Për këtë vajzë menjëherë dolën fjalët se është vajza e cila i ka rrëmbyer zemrën Robertit.

Vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe është modele e cila jeton në New York.

Menjëherë pas këtij lajmi ai që reagoi është Roberti, i cili posto një fotografi bashkë me vajzën në fjalë dhe shkroi “Diçka po zihet”.

Duket se bëhet fjalë për një projekt muzikor, ngase ai ka paralajmëruar se diçka do të vijë shumë shpejtë.