Kosova

I shumëkërkuari Kastriot Shala, dërgohet në burgun e Sigurisë së Lartë!

Në orët e pasdites së sotme personi i shumëkërkuar, Kastriot Shala është dërguar në burgun e Sigurisë së Lartë.

Indeksonline raportoi ekskluzivisht për këtë rast që ndodhi në dalje të Prishtinës.

Bashkë me Shalën, në vuajtje janë dërguar edhe Kastriot Shala, Arbnora Bunjaku, Etnik Mustafa dhe Rinor Demi.

Vlen të theksohet se Kastriot Shala dyshohet se ka qenë i përfshirë në disa vjedhje e grabitje të kryera në vend bashkë me një grup plaçkitësish.

Më poshtë, Indeksonline ua sjellë pamjet ku shihet forcat policore me automjetet e tyre duke i dërguar të dyshuarit për në burg.

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/376730539607597/?t=18

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.