Kombëtare

I riu tenton të vrasë veten

Një shtetas kërcënon se do të vetëvritet pas konfliktit që ka patur me familjarët e tij.

Ai ka drejtuar armën vetes, nderkohë që policia po negocion për të shmangur tragjëdinë.

Personi, i ri në moshë ndodhet brenda një banese, së bashku me disa persona të tjerë dhe ka vendosur armën në pjesën e fytit, në tentativë për të kryer vetëvrasje. Ende nuk dihet sa persona ndodhen në banesen që mësohet se nuk është e personit në fjalë.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia që po negocion me personin e armatosur. Ngjarja po ndodh në Zhupan të Fierit.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.