Kombëtare

I kërkoi favore seksuale studentes për nota, prokuroria merr vendim për profesorin

Prokuroria e Elbasanit ka lënë të lirë pedagogun Denis Himçi i cili u akuzua se i kërkoi favore seksuale studentes së tij.

Në pamjet e publikuara, pedagogu ka tentuar të puthë studenten dhe në këmbim ajo do të kalonte provimet.

Por sipas prokurorisë, ai nuk ka kryer akte seksuale ndaj studentes së tij dhe kjo ka bërë që të lërë qelinë.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483