Show Biz

I keni parë duke aktruar së bashku por jo duke kënduar

Miqësia e tyre lindi në serialin e transmetuar dhe në vendin tonë ‘Fatmagyl’.

Dhe e kemi fjalën për aktoret shumë të njohur jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë Beren Saat dhe Esra Dermancioglu.

Beren e cila e kaloi karantinën në shtëpi pas lirimit disi të masave të marrave ndaj Covid-19 ajo është takuar me Esran e cila është mikja e saj më e mirë.

Esra e cila është dhe më aktive në rrjete sociale ka publikuar një video teksa shfaqet duke kënduar së bashku me Beren.

Video në fakt është shumë gazmore dhe në pak kohë mori me mijëra pëlqime.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483