Kronika e zezë

I hedh sprej syve dhe tenton t’ia vjedh një zinxhirë nga qafa por…

Rasti është cilësuar si: Vjedhje grabitqare në tentativë, shkruan Kosova.info

Bëhet fjalë për një rast i cili ka ndodhur në rrugën “Isa Boletini”, në Prishtinë.

Ankuesja femër kosovare ka raportuar se derisa kishte qenë duke u kthyer në banesën e saj, një person duke përdor sprei ka tentuar t’i grabis një zinxhirë nga qafa, por nuk kishte arritur” – thuhet ndër të tjera në raport.

Po ashtu, bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, nuk raportohet për të arrestuar./Kosova.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//azoaltou.com/afu.php?zoneid=3473483