Kronika e zezë

I depërtojnë me forcë në shtëpi dhe i vjedhin para të gatshme, një pistoletë dhe…

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur dje në Malishevë, në orët e vona të mbrëmjes – shkruan Kosova.info

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur, me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij, me ç ‘rast kanë vjedhur para të gatshme , një pistoletë dhe stoli ari”- thuhet ndër të tjera në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, rasti nën hetime./Kosova.info/

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.