SPORT

Huqja e pabesueshme e Manes, Klopp s’mund ta besojë

Huqja e pabesueshme e Manes, Klopp s’mund ta besojë

Leicester City dhe Liverpooli janë duke barazuar 0-0 në ‘King Power Stadium’.

Rastin më të pastër në ndeshje e kishte Sadio Mane.

Në aksionin e parë të mirë në ndeshje, në sekondën e 56, Mane dështoi ta dërgojë topin në rrjet pas një shmangje fantastike, raporton Gazeta Express.

Natyrisht, ishte aq rast i pastër sa që Jurgen Klopp vendosi duart në kokë, thjesht s’mund ta besonte.

Rast të mirë në këtë ndeshje kishte edeh Mohamed Salah.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.