Kosova

Humb një vajzë nga Gjilani

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nga Komuna e Gjilanit ka humbur, shkruan Kosova.info.

Bëhet e ditur se ankuesja femër K-Ashkalike ka informuar se e bija e saj viktima femër K-Ashkalike e moshës së mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

 Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Lini një Përgjigje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.