Kosova

Hoti me një tjetër foto nga Anamorava: Kah vera po shkojmë

Kryeministri në detyrë e kandidati për kryeministër i LDK-së, Avdullah Hoti sot ka mbajtur një tubim parazgjedhor në Komunën e Vitisë.

Pas përfundimit të tubimit ai ka publikuar një fotografi me kandidatët për deputet, Ardita Dushin dhe Driton Selmanajn.

Ai ka shkruar se jemi duke shkuar ka vera, deklarime këto që i ka përsëritur shpesh ditëve të fushatës.

“Anamorava… kah vera po shkojmë”, ka shkruar Hoti./GazetaExpress/