Horoskopi

Horoskopi i të premtes/ Situata do dalë jashtë kontrollit për këto shenja

Dashi-Ndikimi i yjeve do jete shume i madh gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Ata do ju drejtojnë ne rrugën e duhur dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret me ne fund do e konkretizojnë një histori dashurie dhe do ndihen te plotësuar. Ne planin financiar do merrni vendime te rëndësishme dhe gjendja do filloje te stabilizohet shpejt.

Demi-Zemra juaj do rrahe fort gjate gjithë kësaj dite. Partneri do ju beje te përjetoni emocione te njëpasnjëshme, prandaj shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret duhet te presin akoma me shume për te ndryshuar statusin e tyre. Ata nuk duhet te presin qe gjithçka te ndodhe si me magji. Për financat mos u shqetësoni sepse gjendja do jete mjaft e stabilizuar.

Binjaket-Ka ardhur koha te diskutoni gjere e gjate sot me partnerin tuaj për disa tema delikate. Mos shtyni asgjë për me vone, por vendosini njëherë e mire pikat mbi ‘i’. Beqaret do marrin ftesa e propozime interesante te cilat nuk duhet t’i neglizhojnë për asnjë çast. Financat do fillojnë qe sot te kenë disa përmirësime. Do ndiheni me te qete kur te shpenzoni.

Gaforrja-Do jeni shume romantike gjate gjithë kësaj dite dhe jeta sentimentale do jete e mrekullueshme. Do e shijoni çdo çast deri ne minutën e fundit. Beqaret do realizojnë vetëm takime, asgjë me shume sesa kaq. Ne planin financiar, Merkuri, planeti i inteligjencës, do ju nxite te tregoheni te kujdesshëm me çdo shpenzim. Gjendja do jete disi me e mire.

Luani-Do jeni shume sensuale sot ju te dashuruarit dhe do ja shprehni ne një mënyrë te veçante ndjenjat partnerit tuaj. Do ndiheni mjaft mire qe te dy. Beqaret do jene shpërthyes dhe as qe do i mendojnë gjerat shtruar para se te hedhin hapa. Kujdes sepse do pendoheni shpejt. Ne planin financiar do jeni me fat dhe situata do vije duke u stabilizuar.

Virgjëresha-Do keni shume keqkuptime sot me partnerin tuaj dhe situata do jete e ndërlikuar. Asnjeri nuk do hape rruge dhe tensioni do vazhdoje deri ne mbrëmje. Beqaret do kalojnë një dite mjaft pozitive edhe pse nuk do e gjejnë princin e kaltër. Ne planin financiar do kaloni shume vështirësi dhe mezi do arrini te kryeni shpenzimet me te nevojshme.

Peshorja-Dite harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me gati se kurrë për te marre vendime te rëndësishme. Beqaret do ndihen gati për te bere çmenduri vetëm qe te përjetojnë emocione dhe kënaqësi te reja. Lidhjes serioze ende nuk do mbërrijnë. Ne planin financiar mos luani me zjarrin sepse do digjeni keq. Nuk është koha për t’ia lënë gjerat momentit.

Akrepi-Do keni konflikte te ashpra sot me personin qe keni ne krah dhe ne disa momente do mendoni edhe t’i jepni fund gjithçkaje. Beqaret me mire mos fiksohen pas personave shume me te mëdhenj ne moshe sepse situata do pendohen shpejt. Financat do kërkojnë me shume përkujdes dhe maturi, te paktën tani për tani qe gjendja është delikate.

Shigjetari-Te dashuruarit do kenë një dite te këndshme. Ata do qëndrojnë me pranë njeri-tjetrit dhe do i shprehin pa fund ndjenjat. Beqaret do jene ne humor dhe do ndihen gati për çdo lloj aventure. E rëndësishme për ta është te mos ndihen vetëm. Te ardhurat nuk do jene t mira. Kërkoni ndihme sa me pare nëse nuk doni qe situata te përkeqësohet me tepër.

Bricjapi-Jeta juaj ne çift do jete mjaft e stabilizuar gjate gjithë kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e personit qe dashuroni dhe do i shprehni ndjenjat me çdo lloj mënyre. Beqaret do fillojnë një histori dashurie interesante e cila do vazhdoje për një kohe te gjate. Financat do jene te mirat. Mund te hiqni disa para mënjanë qe ta keni edhe te ardhmen te siguruar.

Ujori-Do ndiheni mjaft te lumtur sot pranë personit qe dashuroni dhe nuk do doni te bëni aspak ndryshime ne jetën sentimentale. Beqaret nuk duhet ne asnjë moment te mbyllin sytë dhe te hedhin hapa te pamenduara sepse do vuajnë tej mase me vone. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Do ndiheni te qete dhe do kryeni edhe ndonjë shpenzim me shume.

Peshqit-Jeta juaj ne çift do jete shume delikate gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin dhe situata do ju dale tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie serioze e cila do ua ndryshoje gjithë rrjedhën e jetës. Buxhetin menaxhoheni me kujdes dhe maturi, përndryshe mund te keni te papritura te pakëndshme.