HOROSKOPI

Horoskopi i të mërkurës/ Shenjat që do kenë një ditë vërtetë problematike

Dashi-Do keni kontradikta te forta me partnerin gjate kësaj dite dhe gjerat nuk do ecin aspak si duhet. Beqaret do bëjnë deklarata te forta dashurie dhe do mund te fillojnë lidhja pasionante. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme duke qene se situata do jete me e stabilizuar. Do ndiheni me te qete dhe do shpenzoni pak me tepër sesa zakonisht.

Demi-Atmosfera ne jetën tuaj ne çift do jete goxha e ngrohte sot. Do e forconi edhe me tepër bashkëpunimin dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do fillojnë një histori dashurie afatgjate dhe mjaft te qëndrueshme. Financat do jene mjaft delikate. Mundohuni te mos kryeni shpenzime te pamenduara nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa asnjë para.

Binjaket-Te dashuruarit do futen ne një etape te re ne jetën sentimentale dhe do përjetojnë emocione pa fund. Beqaret do kenë plot mundësi për dashuri me shikim te pare. Shfrytëzojeni gjithsecilën sepse jo gjithmonë do jete kështu. Ne planin financiar tregohuni te matur dhe te kujdesshëm nëse nuk doni qe shume shpejt situata t’iu dale jashtë kontrollit.

Gaforrja-Klima yjore do jete tejet e përshtatshme gjate kësaj dite për jetën sentimentale te çifteve. Do ndiheni me se miri ne krahët e partnerit tuaj dhe do e shfrytëzoni çdo sekonde deri ne maksimum. Beqaret do ëndërrojnë me shume sesa duhet dhe realiteti do ju duket paksa i hidhur. Ne planin financiar do jeni me më shume fat. Gjendja do vije duke u përmirësuar.

Luani-Merkuri do iu beje me idealiste sot ne jetën tuaj ne çift. Do e ngrini ne qiell partnerin dhe do ndiheni krenare qe e keni ne krah. Beqaret do i përkushtohen punës ose miqve duke mos menduar aspak për jetën sentimentale. Ne planin do ju gjeni zgjidhje te gjitha problemeve qe ju kane dale. Do jeni me te qete kur te kryeni shpenzimet e dëshiruara.

Virgjëresha-Dashuria nuk do ketë as problemin me te vogël. Do ndiheni mjaft mire pranë te dashurit te zemrës dhe do i buzëqeshni ne çdo çast njeri-tjetrit. Beqaret nuk duhet te tregohen naive sepse do bëjnë gabime te pafalshme. Çështjet financiare do ju krijojnë stres dhe probleme. Këshillohuni me specialistet sa me pare qe te mundeni.

Peshorja-Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume me e qëndrueshme gjate kësaj dite. Do i shihni gjerat me një sy tjetër dhe do jeni gati te bëni edhe lëshime. Beqaret do pëlqejnë tej mase dike dhe do fillojnë te bëjnë projekte se bashku. Yjet do kenë ndikim negativ ne sektorin e financave. Do ju duhet te shpenzoni me shume maturi dhe kujdes qe te mos keni probleme serioze.

Akrepi-Lidhja juaj do vazhdoje te jete e qëndrueshme edhe gjate kësaj dite. Do ndiheni mire dhe te bekuar nga yjet ne disa momente. Beqaret nuk duhet te shkojnë shume larg për te gjetur princin e kaltër sepse ne fakt e kane shume afër atë. Me financat do merreni pak me tepër se zakonisht dhe do arrini ta stabilizoni situatën.

Shigjetari-Dashurohuni si ta ndjeni sot ju te dashuruarit dhe mos mendoni për asgjë tjetër. Dosa do ju kenë zili dhe do mundohen t’iu prishin pune. Beqaret do realizojnë takime te shumta, por një nga personat do i magjepse me shume nga te gjithë. Ne planin financiar do jen me fat dhe gjendja do përmirësohet me shpejt nga sa mendonit.

Bricjapi-Dita e sotme do jete elektrizuese për te dashuruarit. Do keni zënka te forta, por ne disa momente do dashuroheni ne mënyrë pasionante. Beqaret do jene te papërqendruar dhe as qe do iu shkoje neper mend krijimi i një lidhjeje. Plutoni do jete planeti qe do iu ndihmoj ne planin financiar. Do jeni me te kujdesshëm kur te kryeni çdo lloj shpenzimi.

Ujori-Mos u fiksoni pas disa detajeve te vogla sot ju te dashuruarit sepse ne këtë mënyrë do e prishni gjithçka qe keni arritur te dertoni deri me sot. Beqaret nuk do i pëlqejnë personat qe do i joshin dhe do preferojnë te qëndrojnë ende vetëm. Financave duhet t’iu kushtoni me tepër rëndësi se kurrë me pare. Gjendja do jete goxha e paqëndrueshme.

Peshqit-Ndryshojini disa zakone te jetës se përditshme sot nëse doni qe gjerat te ecin si duhet ne lidhjen qe keni ndërtuar. Duhet te eksperimentoni nga pak dhe te provoni kënaqësi te reja. Beqaret nuk duhet te paragjykojnë, por nëse nuk ju pëlqejnë personat qe do i joshin me mire te qëndrojnë larg. Financat fatmirësisht do mbeten te pandryshuara.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.