Horoskopi

Horoskopi i të martës/ Shenjat që do të kenë tensione të mëdha

Dashi-Do mërziteni shume gjate gjithë kësaj dite ne krahët e partnerit tuaj dhe do debatoni fort me te ne disa momente. Beqaret do kenë plot mundësi për takime, por nuk do ja dalin dot ta fillojnë një lidhje. Do kenë frike ta ndryshojnë statusin.. Ne planin financiar do merrni vendime te rëndësishme dhe do e ndryshoni me shpejt sesa mendonit situatën.

Demi-Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi te papërshkrueshme. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë me ngulm ta ndryshojnë statusin. Me financat do tregoheni shume te kujdesshëm dhe te matur. Situata nuk do ketë as problemin me te vogël kështu qe qetësohuni.

Binjaket-Do ndërmerrni shume rreziqe gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift vetëm qe gjendja te filloje te përmirësohet dhe te përjetoni sa me shume emocione. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar gjendja do jete delikate. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Gaforrja-Jeta ne çift do jete e qete dhe pa asgjë te veçante gjate kësaj dite. Do ndiheni mire pranë partnerit dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël. Beqaret do jene më me fat dhe do përjetojnë emocione te forta. Personi qe keni ëndërruar prej kohesh do behet pjese e jetës suaj. Ne planin financiar duhet te bëni shume kujdes. Mbrojuni edhe nga hajdutet qe do jene te shumte.

Luani-Do i jepni shume prioritet jetës suaj ne çift gjate kësaj dite dhe do ndiheni shume me mire se kohet e fundit. Shfrytëzoni çdo sekonde. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen. Ekuilibri financiar nuk do preket aspak nga planetët. Do kryeni shpenzime te konsiderueshme dhe gjendja serish do ngelet e mire.

Virgjëresha-Te dashuruarit do kalojnë një dite mjaft pozitive sot. Do thurin edhe plane me personin qe kane ne krah dhe do provojnë eksperienca te reja. Beqaret do ndihen mire pranë disa personave qe do takojnë dhe do fillojnë histori dashurie afatgjata. Financat do jene te begata. Do shpenzoni pa frike për gjerat me te domosdoshme.

Peshorja-Çdo gjë qe dëshironi do ju plotësohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me se miri dhe gati edhe për ndonjë çmenduri te vogël. Beqaret nuk do ndihen te zotet te joshin personin qe do pëlqejnë dhe do ndihen keq. Ne planin financiar gjendja do mbetet delikate. Duhet te shpenzoni me shume kursim sepse situata mund te behet me delikate nga sa mendonit.

Akrepi-Kokëfortësia juaj ne jetën ne çift mund te sjelle probleme serioze me atë qe keni ne krah. Toleranca është një virtyt shume i vlerësuar, kështu qe mundohuni edhe ju te tregoheni te tille. Beqaret do njihen me shume persona. Shikojeni me kujdes secilin sepse ndërmjet tyre fshihet gjysma juaj. Fale ndihmës se Neptunit situata financiar do filloje te përmirësohet.

Shigjetari-Ne parim nuk do keni probleme me partnerin tuaj. Yjet do iu nxitin te tregoheni me te hapur dhe me tolerante ne çift për këtë arsye gjerat do shkojnë me se miri. Edhe beqaret do kenë një dite te favorshme dhe te mbushur me takime emocionuese. Përfitoni sa te mundni! Ekuilibri financiar do jete i mire. Mundohuni ta ruani atë për një kohe sa me te gjate qe te jeni te qete ne këtë plan.

Bricjapi-Gjerat do shkojnë me se miri sot ne jetën tuaj sentimentale. Do bënit mire te mos flisnit aspak për çështje lekësh qe ta ruanit sa me shume këtë atmosfere. Për sa iu përket beqareve ata do e kenë serish te vështirë ta gjejnë personin qe po kërkojnë. Saturni do iu ndihmoje ta stabilizoni situatën financiare. Do merreni me tepër me to dhe çdo gjë do shkoje si e kishit menduar.

Ujori-Marrëdhënia juaj me partnerin do filloje te behet me serioze gjate kësaj dite. Do mendoni për një te ardhme se bashku dhe kjo do iu mbushe me optimizëm. Edhe beqaret do jene te favorizuar ne dashuri. Një person interesant do iu beje propozimin me te bukur qe mund te kishit menduar. Financat do jene te mira. Beni shpenzimet qe kishit menduar.

Peshqit-Pas një periudhe me debate dhe tension ne jetën ne çift, sot do qeni qetësinë e shumëkërkuar. Është Venusi ai qe do iu japë mundësinë te sqaroni çdo mosmarrëveshje. Beqaret do jene me te privilegjuarit ne dashuri. Jo vetëm qe do kenë takime, por mund te ndodhin edhe dashuri me shikim te pare. Ekuilibri financiar do mbetet i qëndrueshëm, mos u shqetësoni aspak.