HOROSKOPI

HOROSKOPI i të martës/ Ja parashikimi i yjeve për të gjitha shenjat

Dashi

Ata qe janë ne një lidhje do kenë disa probleme. Tregohuni disi me te hapur dhe me tolerante ne mënyrë qe situata te qetësohet. Nëse jeni një zemër e vetmuar do keni një dite plot ndryshime dhe emocione gjate kësaj dite. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht. Financat nuk do jene te këqija, kështu qe mund te përfitoni nga kjo për te kryer ndonjë investim.

Demi

Dite e bekuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera kane për te ndryshuar pozitivisht dhe kënaqësitë do jene me te mëdha. Beqaret do ndihen gati për te filluar një lidhje dhe do përfitojnë nga çdo mundësi qe do iu jepet. financat fatmirësisht nuk do jene te këqija. Mund te shlyeni një pjese te borxheve qe keni pasur.

Binjaket

Do ngrini shume pikëpyetje gjate kësaj dite mbi jetën tuaj sentimentale dhe do keni diskutime te gjata me partnerin. Për beqaret klima do jete e ngrohte dhe e përshtatshme për te filluar lidhje serioze. Shfrytëzojeni çdo mundësi. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do arrini t’i kryeni te gjitha investimet e dëshiruara. Do ndiheni me te qete.

Gaforrja

Do keni shume mosmarrëveshje gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Ne asnjë moment nuk do e toleroni atë qe keni ne krah dhe do kërkoni qe te dale e juaja. Beqaret do krijojnë një marrëdhënie te qëndrueshme dhe mjaft emocionuese. Ne planin financiar do keni vështirësi pa fund. Do ju duhet patjetër ndihma e specialisteve për t’ia dale mbanë.

Luani

Historitë e çmendura te dashurisë iu joshin pa fund, por thelle brenda vetes preferoni maturinë dhe qetësinë. Pritet një dite e këndshme për ata qe janë ne një lidhje. Beqaret do jene te angazhuar me disa probleme familjare dhe nuk do mendojnë për jetën sentimentale. Financat do jene te mira dhe nuk do keni probleme. Do tregoheshit me mend po te hiqnin edhe disa para mënjanë.

Virgjëresha

Çiftet do kalojnë një dite te këndshme dhe plot momente emocionuese. Do ndiheni me fat qe keni partnerin ne krah dhe iu mbështete për gjithçka. Beqaret mund te kenë edhe dashuri me shikim te pare, por duhet te mos nxitohen te marrin vendime. Juoiteri do jete planeti me i favorshëm ne planin financiar. Ka mundësi qe buxheti te përmirësohet ndjeshëm.

Peshorja

Për çiftet qe kane pasur një jete rutine kohet e fundit do rindizet pasioni dhe emocionet do jene te zjarrta. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Konfigurimi i yjeve do jete pozitiv edhe për beqaret. Do keni një takim serioz i cili shume shpejt mund te shndërrohet ne diçka me tepër. Ne planin financiar gjerat do shkojnë mire nëse tregoheni te kujdesshëm me shpenzimet.

Akrepi

Ata qe kane kohe qe janë ne çift do kenë një rizgjim te pasionit dhe sensualitetit. Edhe njëherë tjetër do iu duket sikur do e filloni lidhjen nga e pare dhe do përjetoni emocione pa fund. Beqaret do kenë surpriza shume te këndshme gjate kësaj dite. Do ndiheni mire dhe me ne fund te plotësuar. Sektori i financave nuk do jete shume i qëndrueshëm. Kujdes!

Shigjetari

Ne jetën sentimentale do iu lindin dyshime. Do jeni gjate gjithë ditës nen tension dhe do debatoni ashpër me atë qe keni ne krah. Pjesa me e madhe e beqareve nuk do kenë fat ne dashuri dhe do mbeten serish vetëm. Ne planin financiar duhet te tregoheni te kujdesshëm dhe largpamës. Mos e përkeqësoni me dorën tuaj situatën sepse nuk do dilni dot me pas.

Bricjapi

Venusi do ndikoje mjaft pozitivisht gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do flisni me hapur me atë qe keni ne krah dhe nuk do nguroni te merrni as disa vendime te domosdoshme. Beqaret do bëjnë mire ta kuptojnë njëherë vete çfarë duan te bëjnë dhe me pas te hedhin hapa drejt krijimit te një lidhjeje. Financat do jene me te stabilizuara, por maturia duhet te mbizotërojë ende.

Ujori

Pas një periudhe te gjate me debate dhe zënka, me ne fund do pajtoheni me atë qe keni ne krah dhe do ndiheni me te qete. Dëgjojini gjithmonë ato qe do t’ju thotë zemra. Beqaret do kenë takime sharmante dhe impresionuese, te cilat nuk duhen humbur për asnjë moment. Financat ne përgjithësi do jene te qëndrueshme. Mund te bëni shpenzimet e menduara.

Peshqit

Do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite sepse parteri do iu kushtoje shume rëndësi familjareve. Tregohuni me te kuptueshëm sepse te gjithë kane vendin e tyre. Beqaret duhet te bëjnë ende durim nëse duan te krijojnë një lidhje serioze. Financat nuk do influencohen me nga Saturni dhe ka mundësi te vijnë disa përmirësime. Gjithsesi çdo gjë bëjeni me maturi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.