Horoskopi

Horoskopi i të hënës/ Shenjat që do të kenë një ditë problematike

Dashi-Me ne fund do ndiheni te lumtur juve qe jeni ne një lidhje. Do i lini pas krahëve te gjitha problemet e se shkuarës dhe do mundoheni te shfrytëzoni çdo çast ne maksimum. Beqaret mund te takojnë rastësisht dike i cili do ua rrëmbejë zemrën. Ne planin financiar tregohuni te matur. po shpenzuat me sy mbyllur situata mund t’iu ndërlikohet me shume nga sa mendonit.

Demi-Do dini si ta bëni partnerin tuaj te lumtur gjate kësaj dite dhe çdo gjë ka për t’iu ecur ashtu si keni dëshiruar. Kënaqësitë do jene te veçanta për te dy. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë me inat sepse do lëndojnë veten dhe do pendohen shpejt. Buxheti fatmirësisht do vije duke u përmirësuar. Do merrni masat e duhura ne mënyrë qe gjithçka te ece me se miri.

Binjaket-Kushtojini pak me tepër rëndësi partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe keni për ta para se gjerat do ju ecin ashtu si doni. Ai do ju përgatisë edhe surpriza emocionuese. Beqaret duhet t’i mbajnë këmbët ne toke dhe jo te bëjnë gjera jashtë realitetit. Ne planin financiar do merrni masa strikte dhe gjithçka do ju ece si keni dashur. Nuk do e keni te pamundur te bëni edhe disa shpenzime me rëndësi.

Gaforrja-Nëse jeni ne një lidhje, por kohet e fundit marrëdhënia me partnerin nuk ka qene ne gjendjen me te mire, mundohuni sot t’i sqaroni një nga një problemet dhe te gjeni rrugën për te dale nga kjo situate. Beqaret do dashurohen koke e këmbë pas një personi dhe do e fillojnë shpejt një lidhje emocionuese me ta. Çështjet financiare kane për t’iu ecur ashtu si keni dashur gjithmonë.

Luani-Do jeni me shume fat sot ju te dashuruarit dhe do filloni te bëni plane afatgjata me partnerin. Për çdo gjë do bini dakord dhe kjo do ju mbushe me gëzim. Beqaret nuk do trishtohen aspak edhe pse nuk do e gjejnë dashurinë. Gjithë dita e tyre do jete entuziaste dhe do jene ne shoqërinë e te afërmve. Për sa iu përket financave, vetëm nëse bëni kursime do mund ta stabilizoni situatën.

Virgjeresha-Nëse nuk doni qe jeta juaj ne çift te marre një kthese te gabuar gjate kësaj dite, tregohuni shume te kujdesshëm me fjalët dhe me gjestet. Beqaret gjithashtu duhet te tregohen te sinqerte me personat qe do i joshin sepse ne te kundërt do kenë probleme me pas. Me shpenzimet nuk duhet te bëni çmenduri. Ruani vetëkontrollin ne mënyrë qe t’iu mbeten para edhe për te ardhmen.

Peshorja-Do jeni shume autoritare gjate kësaj dite ju te dashuruarit dhe mund te kërkoni nga partneri gjera te pamundura. Kujdes sepse situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret do kenë me ne fund dashuri me shikim te pare. Gjendja e financave do jete e mbrojtur ne çdo moment, prandaj mund te bëni edhe ndonjë shpenzim pak me tepër se zakonisht.

Akrepi-Jetës suaj ne çift nuk do i mungoje harmonia dhe çastet e këndshme sot. Shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni dhe do e kuptoni se gjithçka mes jush dhe partnerit është si me pare. Beqaret duhet te bëjnë kujdes dhe te mos bien pre e provokimeve te disa personave. Për financat mos dëgjoni aspak familjaret sepse ata do ju shtyjnë te bëni gabime.

Shigjetari-Dite shume romantike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kënaqësitë do jene te paimagjinueshme kështu qe shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do jene me fat dhe do takojnë personin e tyre te ëndrrave. Do e ndryshojnë menjëherë statusin. Sektori i financave nuk do jete delikat si me pare. Menaxhojini me kujdes ato para qe keni dhe do e shihni qe gjerat do ju ecin si duhet.

Bricjapi-Nuk do keni aspak probleme sot ju qe jeni ne një lidhje dhe madje do i sqaroni edhe disa probleme te se ardhmes. Beqaret do tërhiqen nga persona te bukur ne pamje, por pa asnjë vlere morale. Kujdes sepse mund te vuani me vone po hodhët hapa te nxituara. Çështjet financiare do ecin me se miri. Do keni para edhe për t’iu dhënë hua disa personave.

Ujori-Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një nga ditët me te veçanta sot. Shfrytëzojeni sa te mundni sepse partneri do ju beje surpriza te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do e ndiejnë me vetminë sepse do marrin ftesa nga disa persona dhe do njihen me ta. Për te pasur buxhet me te mire duhet ta shtrëngoni paksa rripin e shpenzimeve. Nuk është nevoja te bëni çmenduri.

Peshqit-Marrëdhënia juaj ne çift ka rrezik te jete problematike sot. Do debatoni ne çdo moment me atë qe keni ne krah dhe nuk do hapni rruge për asgjë. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare vetëm qe te mos mbeten vetëm edhe sot. Ne planin financiar do ju dalin probleme serioze te cilat mund t’i zgjidhni vetëm me ndihmën e specialisteve. Mos i lini asnjë çast pas dore.