HOROSKOPI

Horoskopi i së martës/ Ja shenjat me më shumë dhe me më pak fat

Dashi

Do merreni vesh me se miri me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do jeni me ne fund gati te zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur me te. Edhe beqaret do e ndryshojnë me ne fund statusin dhe do i shohin gjerat me një sy tjetër. Ne pune do arrini suksesin e shumëpritur dhe do ndiheni mjaft mire. Do e kaloni me shpejt nga sa mendonit periudhën delikate.

Demi

Dite mjaft e qete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh edhe me shikime me partnerin tuaj. Ata qe kane pasur dite te tensionuara do vazhdojnë te qëndrojnë larg njeri-tjetrit. Për beqaret do ketë ndryshime te menjëhershme te statusit. Ne planin financiar yjet do ndikojnë me shume se kurrë me pare dhe do ju nxitin te tregoheni sa me te matur.

Binjaket

Duhet te bëni kujdes sot juve qe jeni ne një lidhje sepse disa persona do ju bëhen rivale te forte dhe mund t’ua rrëmbejnë partnerin. Beqaret gjithashtu nuk duhet t’iu besojnë te gjithë personave qe do i joshin. Disa mund te kërkojnë vetëm te tallen dhe t’i lëndojnë. Ne planin financiar do e ndryshoni gjendjen ne te cilën ndodheni.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do ndihen me te vendosur se kurrë me pare për te bere ndryshime te rutinës. Do e surprizoni partnerin dhe dashuroheni ne një mënyrë te ndryshme nga me pare. Beqaret do mbyllen ne vetvete dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Financat do jene relativisht te mbrojtura nga Urani. Nuk do keni aspak probleme.

Luani

Do e rigjeni harmoninë ne çift gjate kësaj dite dhe do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit. Shume gjera kane për te ndryshuar sot. Beqaret nuk do jene aspak indiferente ndaj ftesave qe do iu bëhen dhe ka mundësi qe te ndryshojnë edhe statusin. Me financat tregohuni sa me te kujdesshëm ne mënyrë qe gjendja te mos mbetet e trazuar.

Virgjeresha

Lidhja juaj do marre një karakter me serioz gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi te paimagjinueshme. Beqaret do iu kushtojnë me tepër rëndësi se kurrë miqve te ngushte dhe as qe do e ndiejnë mungesën e një personi ne krah. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate. Nuk do i rezistoni dot as tundimit për te kryer ndonjë shpenzim.

Peshorja

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete mjaft interesante gjate gjithë kësaj dite. Nuk do mungojnë aspak dozat e humorit dhe çastet romantike. Beqaret do realizojnë disa takime me persona qe i njohin prej kohesh, por qe nuk i kishin pare me syrin për t’i pasur një dite ne krah. Financat do jene mjaft pozitive. Do mund te kryeni edhe disa transaksione me rëndësi.

Akrepi

Këshillohuni për çdo gjë me partnerin tuaj sot dhe mos merrni vendime te pamenduara. Bashkëpunimi dhe toleranca janë çelësi i suksesit. Beqaret do kenë mundësi pa fund për te krijuar një lidhje te qëndrueshme, mjafton qe te përfitojnë sa me shume. Financat do vijnë dalëngadalë duke u përmirësuar. Do merrni shpërblime nga një pune e kryer me sukses.

Shigjetari

Duhet ta mbroni me çdo kusht sot jetën tuaj ne çift. Shume persona do ndërhyjnë dhe do mundohen t’ua prishin harmoninë. Beqaret do kenë plot mundësi për takime, por disa do tregohen te turpshëm dhe nuk do përfitojnë aq sa duhet. Financat do varet tërësisht prej jush. Po shpenzuat pa kursin do keni vështirësi te mëdha.

Bricjapi

Dita e sotme nuk do jete e keqe për ata qe janë ne një lidhje, por duhet thënë se ka pasur edhe dite me te mira. Beqaret do jene te pakënaqur nga takimet qe do realizojnë dhe nuk do preferojnë t’i çojnë gjerat me tej. Gjendja e te ardhurave do jete e stabilizuar, megjithatë nuk duhet te tregoheni kapricoze dhe te hidhni hapa te pamenduara.

Ujori

Me shume se kurrë me pare do i kushtoni rëndësi jetës suaj ne çift. Do e mbani gjithë kohës partnerin ne pëllëmbe te dorës dhe do ja plotësoni dëshirat. Beqaret do realizojnë takime te rëndësishme, por qe ka rrezik te mos i çojnë drejt një lidhje aq te qëndrueshme sa e kishin ëndërruar. Ne planin financiar tregohuni sa me te arsyeshëm sepse do keni probleme me pas.

Peshqit

Do dëshironi qe partneri te qëndrojë gjithë kohës me ju dhe t’ua plotësojë dëshirat, por ai nuk do jete gjithmonë i disponueshem. Mos u tregoni irrealiste. Beqaret do ndihen me te lire t’i shprehin ndjenjat, por fatkeqësisht nuk do jene me fat për te filluar lidhje. Financat nuk do jene aspak te qëndrueshme. Shmangni investimet e pamenduara sepse do keni probleme serioze.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.