Horoskopi

Horoskopi Ditor/ E shtunë, 11 korrik 2020

Dashi-Ditë mjaft harmonike kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet ta shfrytëzoni ne çdo sekonde sepse periudha te tilla rralle here vijnë ne jete. Do zbuloni edhe një ane tjetër te mrekullueshme te partnerit tuaj. Beqaret do realizojnë takime te rëndësishme, por nuk duhet kurrsesi te nxitohen. Buxheti do dobësohet për shkak te shpenzimeve te pamenduara qe do kryeni.

Demi-Do e keni shume te vështirë sot t’i qëndroni besnike personit qe keni ne krah sepse shume te tjerë do ju joshin e do ju bëjnë propozime interesante. Kujdes me hapat qe do hidhni. Beqaret vetëm ne fund te ditës do mund te marrin një vendim me rëndësi. Ne planin financiar do mund te kryeni disa transaksione te rëndësishme.

Binjaket-Pas një periudhe delikate për jetën tuaj ne çift, sot situata do filloje te përmirësohet. Do flisni hapur dhe do kërkoni falje për gabimet e bëra. Beqaret do jene ne humor te mire dhe do i pranojnë te gjitha ftesat e do iu bëhen. Ne planin financiar duhet t’i dëgjoni këshillat e te afërmve tuaj sepse ne një moment apo ne një tjetër do keni vështirësi.

Gaforrja-Kujdes me skenat e xhelozisë gjate kësaj dite sepse partneri nuk do jene te humorin e duhur për te duruar histerinë tuaj. Mos e prishni me dorën tuaj ambientin e ngrohte. Beqaret ka rrezik te përballen me disa zhgënjime ne planin sentimental. Ne planin financiar duhet te tregoheni te matur dhe këmbëngulës për te ruajtur një gjendje sa me te qëndrueshme.

Luani-Venusi do jete i pozicionuar mire gjate gjithë kësaj dite ne qiellin tuaj te dashurisë. Ky planet do ju ndihmoje t’i zgjidhni sa me shpejt problemet dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do realizojnë takime me shumice, por asnjeri prej tyre nuk do jete ashtu si ata e kane pritur. Ne planin financiar do e dini mire çfarë hapash te hidhni dhe gjendja do mbetet e mire.

Virgjëresha-Nuk do kuptoheni aspak me partnerin tuaj sot dhe mosmarrëveshjet me te do jene te forta. Me mire qëndroni pak kohe larg njeri-tjetrit dhe reflektoni sesa te vazhdoni debatin e nisur. Ne planin financiar do ketë disa probleme te vështira për t’u zgjidhur. Ulni menjëherë shpenzimet sepse me vone do mbeteni duarthate. Askush nuk do ju ndihmoje.

Peshorja-Venusi do ju beje edhe me sensuale dhe romantike gjate kësaj dite, Do mundoheni ne çdo moment ta mbani ne pëllëmbe te dorës partnerin tuaj dhe do përjetoni emocione te mëdha. Beqaret do kenë veçse takime dhe asgjë me shume sesa aq. Financat nuk do arrini dot t’i mbani te stabilizuara për shkak te një dëshirë te çmendur për te blere objekte luksi.

Akrepi-Dite shume e turbullt dhe e mbushur me mosmarrëveshje te shumta kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni momente vërtet delikate. Beqaret do kenë një dite te qete dhe pa asnjë te rëndësishme. Duhet te bëjnë durim edhe me shume për te ndryshuar statusin. Për financat duhet te tregoheni edhe me te kujdesshëm ne mënyrë qe gjendja te mbetet e mire.

Shigjetari-Se bashku me partnerin tuaj do merrni vendime mjaft te rëndësishme sot. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht. Beqaret do jene me realiste dhe nuk do kërkojnë personin perfekt. ka gjase qe te takohen me persona vërtet interesante. Ne planin financiar do ju duhet maturi dhe përkujdes me shume se kurrë me pare.

Bricjapi-Dite mjaft e nxehte dhe pasionante kjo e sotmja. Çdo gjë qe keni ëndërruar sot do ju behet realistet dhe do ndiheni me se miri. Edhe për beqaret do ndodhin gjera te jashtëzakonshme te cilat do ua ndryshojnë rrjedhën e jetës. Perspektivat financiare gjithashtu janë te mira. përfitoni për te hequr para mënjanë sepse do ju duhen disa dite me vone.

Ujori-Marrëdhënia ne çift do jete me e qete se kohet e fundit. Do e keni me te lehte te komunikoni lirshëm me personin qe keni ne krah. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori te bukur dashurie me një person te cilin e kane pëlqyer prej shume kohesh. Disa probleme te vogla financiare do zgjidhem, kështu qe do i kryeni pa frike shpenzimet me te nevojshme.

Peshqit-Duhet te bëni patjetër me shume lëshime sot ju te dashuruarit sepse vetëm ne këtë mënyrë situata do filloje te përmirësohet. Beqaret do ndihen mire me statusin qe kane dhe fale shoqërisë se miqve nuk do e ndiejnë nevojën e një partneri. Financat duhet te vazhdoni t’i menaxhoni me kujdes edhe pse gjendja do mbetet e qëndrueshme.