Horoskopi

Horoskopi Ditor/ E enjte, 13 shkurt 2020

Dashi-Do doni ta mbani gjithë kohës pas vetes sot atë qe keni ne krah dhe kjo nuk do i pëlqejë aspak atij. Secili ka nevoje për pak me tepër liri dhe pavarësi. Beqaret ka rrezik te joshen dhe te bien pre e intrigave te një personi aspak te përshtatshëm. Ne planin financiar duhet te mendoheni mire para se te hidhni çdo lloj hapi ne mënyrë qe te mos keni vështirësi me vone.

Demi-Duke filluar qe sot gjerat do ndryshojnë ne jetën tuaj ne çift. Do jeni largpamës dhe shume me tolerante sesa kohet e fundit. Beqaret do lodhen paksa, por ne fund do arrijnë ta bëjnë për vete personin e përshtatshëm. Ne planin financiar do jete Merkuri ai qe do ju mbështetë gjithë kohës. Nuk pritet asnjë problem, mjafton qe ju te shpenzoni me maturi.

Binjaket-Jeta juaj ne çift do jete mjaft e favorizuar gjate kësaj dite. Do arrini t’i sqaroni te gjitha keqkuptimet qe keni pasur me partnerin dhe do dashuroheni si ta ndieni. Beqaret me shume gjase do kenë dashuri me shikim te pare. Emocionet do jene akoma me te mëdha. Financat nuk do kenë përmirësime, por te paktën mundohuni t’i mbani te stabilizuara.

Gaforrja-Dashurohuni ashtu si ta ndjeni me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Do ndiheni mjaft mire. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te kërkuar dashurinë dhe për te pranuar ftesa. Te tjera çështje do jene shume here me te rëndësishme për ta. Financat do jene disi delikate. Mundohuni te merrni sa me shpejt masa.

Luani-Do dashuroheni plot pasion gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Do kaloni çaste fantastike. Beqaret do kenë disa surpriza te këndshme te cilat mund t’ua ndryshojnë jetën. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Do arrini t’i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet dhe do mendoni vetëm për t’u pasuruar dalëngadalë.

Virgjëresha-Jo vetëm qe jeta juaj ne çift do jete gjithë kohe e mbrojtur, por pritet te merren edhe vendime te rëndësishme. Tashme do jeni te sigurte për ndjenjat tuaja dhe pe rate qe doni te bëni. Beqaret do realizojnë takime pa fund, por asnjeri nuk do jete ne lartësinë e duhur. Gjendja e te ardhurave do vazhdoje te jete e qëndrueshme. Mos bëni asgjë qe ta ndryshoni situatën.

Peshorja-Ne dashuri jo çdo gjë do shkoje si e kishit imagjinuar. Debatet dhe mosmarrëveshjet e vogla nuk do mungojnë ne disa momente te ditës. Beqaret do kalojnë çaste emocionuese fale disa takimeve te mrekullueshme qe do realizojnë. Buxheti do jete gjithë kohe i ekuilibruar. Do e dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe situata te mos dale jashtë kontrollit.

Akrepi-Sot do keni mundësi t’i tregoni atij qe keni ne krah gjithë dashurinë qe ndjeni për te. Edhe ai nga ana tjetër do përkujdeset mjaft dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret do kenë plot takime, por duhet te tregohen sa me te matur. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire. Beni shume kujdes me çdo lloj shpenzimi qe te kryeni.

Shigjetari-Do jeni shume ne humor gjate kësaj dite dhe do i hapni rruge here pas here partnerit. Ne mbrëmje do ketë edhe ndonjë surprize. Beqaret nuk duhet te kërkojnë asgjë me ngulm, por duhet t’i marrin gjerat sa me shtruar. Ne këtë mënyrë do e gjejnë personin me te përshtatshëm. Financat do jene aq te mira saqë do keni mundësi te kryeni edhe shpenzime.

Bricjapi-Do jeni shume kureshtare sot juve qe keni një lidhje dhe do i kërkoni partnerit te provoni gjera te reja. Ai do ua plotësojë pjesën me te madhe te dëshirave dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te ndryshuar status edhe pse do iu jepen mundësi pa fund. Gjendja financiare do vije duke u përmirësuar dalëngadalë.

Ujori-Shfrytëzojeni çdo moment sot kur te jeni pranë atij qe dashuroni sepse jo çdo dite është e njëjtë. Do pendoheni me pas për gjerat qe nuk i keni bere. Beqaret do kërkojnë pa fund personin e duhur, por mundësitë për ta gjetur do jene te pakta. Financat do filloni dalëngadalë t’i përmirësoni fale një strategjie strikte qe do ndiqni gjithë kohës.

Peshqit-Kjo e sotmja do jete një dite shume e veçante sot për te gjithë ju qe jeni ne një lidhje. Marrëdhënia ne çift do jete harmonike dhe ne mbrëmje priten surpriza. Beqaret do realizojnë disa takime dhe mund te fillojnë edhe një histori te bukur dashurie. Çdo gjë do varet pre tyre. Ne planin financiar do i rregulloni një nga një te gjitha problemet qe keni pasur.

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483