Kosova

Hiti i radhës sjell bashkëpunim mes Likit dhe Lumi B (video)

“Power” është titulli i këngës që vjen interpretim nga karakteri i Vedat Bajramit, Liki dhe reperi Lumi B.

Pas disa hiteve te cilat rrjedhen nga reperi i njohur Lumi B , ai kesaj radhe vendosi që të vjen me një bashkëpunimin më interesant kësaj radhe  me humoristin e njohur Vedat Bajrami  Liki .

Kënga përmban një tekst tejet komik, edhe pak mund të thuhet që është ‘diss’.

Njëherësh, kënga është pjesë e serialit të popullarizuar, “Egjeli”.

Videon muzikore, po ashtu, mund ta shikoni edhe më poshtë. /Kosova.info/