Bad News Eagles humbet ndaj Ninja in Pyamas

Bad News Eagles është mposhtur me rezultat 16-7 ndaj Ninja in Pyamas, në kuadër të raundit të dytë të turneut “IBE Road to Rio 2022”.
Ndeshjen më mirë e nisën BNE, por ritmi i tyre ra shpejt dhe ecuria e ndeshjes u diktua nga NIN.

Suedezët i rikuperuan shpejt pikët e humbura dhe e dominuan ndeshjen.

Si përfundim, BNE humbi 16-7, në një sfidë jo fort të mirë për ta.

Go to TOP