SPORT

Hedhet shorti për çerekfinale dhe gjysmëfinale në Ligën e Evropës

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale dhe gjysmëfinale të edicionit të sivjetmë në Ligën e Evropës.

Shorti ka caktuar këto ndeshje:

Napoli – Arsenal

Villarreal – Valencia

Benfica – Eintracht Frankfurt

Slavia Praga – Chelsea

Gjysmëfinalet

Napoli/Arsenal – Villarreal/Valencia

Benfica/Frankfurt – Slavia Praga/Chelsea

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483