ROZË

‘Hazz dhe Bllind’ publikojnë këngën ‘Yll Deti’

Ata kanë ardhur me një projekt të ri muzikor.

Hazz dhe Bllind në Youtube kanë hedhur projektin e titulluar ‘Yll deti’, shkruan Syri Kosova.

Kënga u shkruan nga ata, kurse, masterizimi u bë nga Genc Prelvukaj.

“Yll deti”, kjo këngë shumë e bukur, u finalizua edhe me klip nga Black Fish.

SYRI.net

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.