Tjera

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e ushtarit të UÇK-së

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e bashkëluftëtarit Arton Lajqi.

Postimi i plotë:

I tronditur nga lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit Arton Lajqi.

Ndajmë dhembjen me familjen, miqtë dhe bashkëluftëtarët.

Artoni, u prehtë në paqe!

RH

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483