SPORT

Haradinaj dhe familja e tij përfshihen në atmosferën sportive

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj dhe familja e tij i janë bashkuar atmosferës sportive para fillimit të lojës Kosovë-Angli, ndërkohë që e ka përmendur edhe sfidën ndërmjet Shqipërisë dhe Francës.
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483