Kosova

Haki Abazi : Të mos votohet Qeveria Hoti

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi ka thënë se është akt patriotik të mos votohet Qeveria e Thaçit dhe Listës serbe, duke iu referuar kështu Qeverisë Hoti.

“Është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe”, shkruan Abazi në Facebook.

Ndryshe, ka nisur të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës ku në rend dite është votimi i Qeverisë Hoti.

Postim I plotë:

Haki Abazi:

Është akt patriotik të mos votohet qeveria e Thaçit dhe Listës Serbe.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.