Kosova

Hajnat vjedhin një veturë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i vjedhjes së veturës ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan kosova.info.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Zagrebi”.

Viktima mashkull ka raportuar se nga personi, persona të panjohur  i është vjedhur vetura e tij e tipit VË ngjyrë e bardhë me targa vendore  e cila kishte qenë e parkuar në rrugën e lartcekur, ku në veturë kishin qenë edhe dokumentet e saj.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//zikroarg.com/4/3473483